ZPĚVAČKA, LEKTORKA A ZAKLADATELKA SINGING IS FUN ŠKOLY

Beego Shea je známá energická frontmanka původně ze Slovenska. I přes to, že v Praze žije více než patnáct let a sama se zde cítí jako doma, její slovenská temperamentní krev se nezapře. V roce 2012 založila pěveckou školu Singing is fun.cz v Praze, která nabízí lekce zpěvu jak začátečníkům tak i profesionálům.
Pro studenty vytvořila v roce 2020 online vzdělávací program pro výuku zpěvu pod názvem zpivanionline.cz a vyukazpevuonline.cz, který zaujal i zpěváky se zahraničí. Během jejího dlouholetého působení na hudební scéně se dotkla hned několika žánrů, ale ten nejzásadnější byl pro ni Rock. Na svém kontě má již více než 1000 koncertů v ČR ale i v zahraničí – v Německu, Švýcarsku, Rakousku nebo Francii. V roce 2015 se dotkla více mainstreamových vod, kde spolupracovala se slovenským producentem Martinem Šrámkem a Celeste Buckingham. V ČR pak v roce 2018 vypustila svůj první slovenský singl pod agenturou Wisemusic. Do té doby zpívala Beego pouze anglicky.
Beego je hostitelkou projektu “Prague Open Mic, který slaví úspěchy od roku 2015. Můžete jí také najít v hlavní roli Romea a Julie v Pražské Rock Opeře, vedle osobností jako je Kamil Střihavka, Pavla Forest nebo Viktor Dyk.

Motto: “Talent k úspěchu nestačí, je potřeba pořád na sobě pracovat a jít na maximum.”

Jméno:Beego Shea

Praxe:10 let

Odkazy:

lektor

 

Představení - medailonek lektora

Pozvánka na kemp

Fotogalerie